Chcete-li se na něco zeptat, ptejte se zde.

Červenec 2010

Lolita Millenium

28. července 2010 v 7:23 | Melodinka |  My outfits
Tákže předposlední den v americe byl věnován sweet lolitě. Náramná psina. Dvě francouzky se mi smáli, jinak mi zas říkali "cute", "adorable" a "Alice in Wonderland". Jen tátu to zabíjelo.
melodythelittlemermaid.blog.cz

Telephone

27. července 2010 v 7:22 | Melodinka |  My outfits
Měla to být Country lolita, ale spíš než jako lolita jsem vypadala jako Lolita... Ale nakonec koho to žere?XD
melodythelittlemermaid.blog.cz

Jak Atlantida dostala nucenou dovolenou - část první

21. července 2010 v 21:10 | Melodinka |  ♥Stargate♥
Tááák a jsem tu s první SGA povídkouXDXD To to trvalo, že?

Jak asi víte existují zákony o tom jak moc smíte pracovat  že musíte mít dovolenou a daně a lidský práva a vůbec. No a nemyslete si, vážení, že pro členy expedice Atlantida to neplatí. Že jste o tom do teď neslyšeli? Není se čemu divit, přátelé, ani pentagon není dokonalý a každou chvíli něco ztratí a stejně tak jako každou chvíli něco ztratí, každou chvíli taky něco najde.
A tak se stalo, že Dr. Weirová (neptejte se proč už není zmražená uprostřed vesmíru a není replikátorka, prostě není) dostala zprávu že si musí vybrat tyhle a tyhle dny dovolené a že odbory tohle a támhleto a charta lidských práv a zákony spojených států a všechno... Chvilku tak civěla, pak udělala závěr že to asi není vtip. Po deseti minutách co civěla na svoje nehty, jestli se jí nezničil lak, jí konečně došlo co pentagon myslí slovy "vybrat" a "dovolenou". A tak uvažoval co že teď jako má dělat, řekla si "pišta, co bych se s tim srala" a rozeslala mail všem po Atlantidě ať si to přeberou sami.


Melodinčin report z Metropolitního muzea

17. července 2010 v 6:25 | Melodinka |  Mé narcistické žvásty
Věděli jste že se v Metropolitním může fotit? Věděli? Ne? Tak může!
Víte, říkala jsem si, že tam bude nuda... Zase to rychle projdu, pak zjistím že rodina je u třetího obrazu, tak budu hledat něco kam si sednu a až to najdu tak si sednu a budu půl hodiny koukat na jeden obraz, předstírat umělecké vytržení a zatím přemítat o blbostech. Ne že bych neměla ráda muzea. Vždyť já jsem celkem kulturně založená. Ale stejně, znáte to...
Mno tak tam příjdem a začíná to Egyptem. A tady to přišlo, vážení! Na co okamžitě nepřepne můj mozek, když slyší ,,Egypt"? GOAULDI!!! A jsme doma.
A nebyla bych to ja, kdybych vám to všechno nenafotila, přece vás o to nemůžu připravit.

60´ in MET

16. července 2010 v 14:26 My outfits
Outfit z mého předvčerejška (puf já už se v těch časechztrácím).
Věděli jste, že se v Metropolitním muzeu může fotit?
melodythelittlemermaid.blog.cz

Kate´s sweater

14. července 2010 v 1:40 | Melodinka |  My outfits
Opět outfit z dneška. Ve svetru od mé milované Akeshky^^
melodythelittlemermaid.blog.cz

Alice in Central Park

13. července 2010 v 5:28 | Melodinka |  My outfits
Tak mám už dokonce outfit z dneška! Teda, z vašeho včerejška, ale z mýho dneška. Zlepšuju se s tou aktuálností, že?XD
melodythelittlemermaid.blog.cz

I will be good girl^^ I promise!

12. července 2010 v 8:35 | Melodinka |  My outfits
Držte se přátelé, tenhle outfit je ze včerejška! Jej, tak aktuální outfit tu ještě nebylXD Foceno před soudem v New Yorku, kde nedávno odsoudili Linsdey Lohan! Na tři měsíce! ChudinkuT_T
melodythelittlemermaid.blog.cz

Free hug from marshmallow

12. července 2010 v 8:27 | Melodinka |  My outfits
Tak tenhle outfit je starý ani ne měsícXD Je z free hugs srazu, který jsem pořádala já a Mari. Dovolím si opět velmi velmi skromnou poznámku: kdo by mě nechtěl obejmout?^^
melodythelittlemermaid.blog.cz

♥My Dreamdress♥

9. července 2010 v 11:32 | Melodinka |  ♥Harajuku fashion♥
Tak vážení, dovolte abych vám představila moje vysněné šaty od BTSSB:
melodythelittlemermaid.blog.cz

Výchova? Moje vlastní Anabáze - O Melodyně vychování

7. července 2010 v 13:00 | Melodinka |  Mé narcistické žvásty
O Melodyně vychování 

Včera mi poprvé došlo, jaký na mě měla výchova rodičů vliv. Nejde o to, že by tak zásadně ovlivňovala mé chování, nebo aspoň si to neuvědomuji, ale rozhodně ovlivnila to, jak se na věci dívám a jak o nich smýšlím. A to ani ne tak výchova rodičů, jako mé drahé matinky. Včera mi teprv došlo, jaké bloky se jí v mé mysli podařilo postavit. Ne že bych je nebyla schopna činy překročit, ale u jistých věcí mě okamžitě napadne to, o čem vím že by i ona řekla.
Dobrá, dejme si příklad: Lolita. A nemyslím tím teď svou drahou módu, ale ten román. Máma řekla, že to byla ,,malá děvka", táta něco ve smyslu že byla malá a snad i roztomilá. Radši bych se přiklonila k tátovu názoru, ale první co mě napadlo... Malá děvka. Už jen to že jsem věděla, že by nebyla ráda, kdybych to četla, tak jsem jí schovala pod polštář, na což se samozřejmě přišlo při uklízení. Samozřejmě mi to nezakázala, ale měla řeči, že Tracyho tygr by byl lepší. 
A včera? Teta řekla, jestli se nechci podívat na film a já řekla že ano. Tak mi dali seznam filmů... Kill Bill - viděla. Kill Bill 2 - viděla. Mission Imposible - nechce se mi. Pulp Fiction - radši doma s někým abych se víc nasmála. Zákon přitažlivosti - viděla a možná bych se ráda podívala znovu. ...Lolita... Lolita! Samozřejmě že jsem to viděla, ale v angličtině a mám pocit že mi některé věci unikli, navíc jsem to viděla než jsem četla knihu. Bála jsem si ale o ten film říct. Říkala jsem si, že mi řeknou, že je to pro mě nevhodné, nebo že se na mě budou divně dívat a vůbec - blok. Nakonec jsem si ale řekla o Zákon přitažlivosti i Lolitu. Strýček nic neřekl, ani se na mě divně nedíval. Zvláštní. A pak jsem se zeptala tety jaký si mám vybrat. Lolitu! Rozhodně Lolitu! A tady mi to došlo. Jak moc velký vliv na mě výchova měla! Ne že bych se na ten film nepodívala, ale byl tu ten blok, který předurčil jak se na celou věc budu dívat...
Nemyslete si, já jsem za ty bloky ráda. Mám v sobě velkou část toho aristokratického sucharství a snobství. Dobrá výchova je nade vše! Nezáleží ani tak moc na tom, jestli se tak vždycky zachováte, ale abyste měli sebereflexi. Sebeuvědomění přesáhne čas i činy. Rodiče vám dají mantinely které určují směr, kterým byste se se měli ubírat, je ale jen na vás, jestli se se tak chovat budete nebo ne. V tom je vaše osobnost. Nikdo neříká, že to co vám rodiče nacpou do vaší ctihodné hlavinky je vždy správné. Není! Někdy více někdy méně. To zas záleží na osobnosti vašich rodičů a na vás je, aby jste rozpoznali co z toho je správné a co není.
Spoustu z těch věcí, co jsme od našich drahých pánů rodičů přejali, nám ale byla předána neúmyslně. Kupříkladu já se, co se pamatuji, bojím motýlů, Zvláštní, já vím. Když však přemýšlím, jaká je na to nejstarší vzpomínka, vybaví se mi tohle: křičím strachem, nebojím se ale jen já, ale i matinka. Ona se jich taky bojí, ne tak jako já, ale asi se jich bojím, protože se jich bojí ona. Tedy ne že bych se bála, že mi něco udělají, to ne, o tom žádná, ale tak se jich štítím, až se jich bojím - vadí mi ten pohyb, ty křídla... a vůbec! Ale proč jen já? Myslím že je to vážně kvůli mámě.
A co mám od fotříka? Moc nevím, ale myslím že toho taky nebude málo, jen se mi to tak jasně nevybavuje. Snad jen to, že byste se neměli chlubit majetkem - už tyhle věty se píše hůře než ostatní. Občas mám sto chutí řvát na ty případy ať si nechají svoje řeči na moje oblečení, protože bylo desetkrát dražší než jejich, ale neudělám to. To že bych to ráda udělala, je  rys mojí osobnosti, a to že to neudělám je výchova. Dobrá výchova.
A co o dětech z dětských domovů? Posuď sám slavný soude! Nejdřív zloděje vychováme a pak jej trestáme? Vážení, co k tomu říct. Co třeba tohle? Když jsme si ztěžovali na známky, že není fér že lidé odlišných schopností i snahy mají stejnou známku, naše drahá profesorka francouzštiny řekla: ,,Život není fér!" V tu chvíli jsme mysleli, že budeme vraždit! Ale s odstupem času - co k tomu dodat?
melodythelittlemermaid.blog.cz