Chcete-li se na něco zeptat, ptejte se zde.

Jak Atlantida dostala nucenou dovolenou - část první

21. července 2010 v 21:10 | Melodinka |  ♥Stargate♥
Tááák a jsem tu s první SGA povídkouXDXD To to trvalo, že?

Jak asi víte existují zákony o tom jak moc smíte pracovat  že musíte mít dovolenou a daně a lidský práva a vůbec. No a nemyslete si, vážení, že pro členy expedice Atlantida to neplatí. Že jste o tom do teď neslyšeli? Není se čemu divit, přátelé, ani pentagon není dokonalý a každou chvíli něco ztratí a stejně tak jako každou chvíli něco ztratí, každou chvíli taky něco najde.
A tak se stalo, že Dr. Weirová (neptejte se proč už není zmražená uprostřed vesmíru a není replikátorka, prostě není) dostala zprávu že si musí vybrat tyhle a tyhle dny dovolené a že odbory tohle a támhleto a charta lidských práv a zákony spojených států a všechno... Chvilku tak civěla, pak udělala závěr že to asi není vtip. Po deseti minutách co civěla na svoje nehty, jestli se jí nezničil lak, jí konečně došlo co pentagon myslí slovy "vybrat" a "dovolenou". A tak uvažoval co že teď jako má dělat, řekla si "pišta, co bych se s tim srala" a rozeslala mail všem po Atlantidě ať si to přeberou sami.By to nebyla dělala, kdyby věděla že se jí každý druhý přijde zeptat co to znamená. Jí samozřemě nenapadlo nic lepšího než jim znova říct přesně to co stálo v té zprávě od pentagonu. Až tam nakonec stál zástup největších blbců v čele s Rodneym a ptali se jí, co to mám znamenat. ,,Čemu nerozumíte na věte ´vybrat si dovolenou´?" Když sem to pochopila i já, tak snad už všichni. Myslí si.

Nebyl by to ale Rodney kdyby to nezabil. ,,A to si teda máme vzít dovolenou?"

Elizabeth na to: ,,Mluvim snad čínsky, kreténe jeden vyžranej?"

Dobře, to neřekla. Jenom si založila ruce, podívala se dolů jakože na zem, pak se nadechla, zvedla obočí, nakolnila hlavu na stranu, usmála se, přikývla a řekla: ,,Ano, Rodney."

,,A co bude s Atlantidou?" ,,Rodney, je to tam všechno napsaný, tak si to přečti! Jsem snad učitelka v mateřský školce? Posádka Daidala to zvládne!" Rodneymu došlo že jestli bude dál pokračovat nedopadne to slavně a tak si veškeré ostatní poznámky nechal pro svou debilní maličkost. Jen jednu otázku si nemohl odpustit: ,,A jakej píčus tohle vymyslel?" ,,Vláda spojených států."To všechno zpovzdálí pozoroval miláček John s lízátkem v puse a potichu se sám pro sebe smál.
Teď když nemusí jezdit na zem Daidalem a mohou jako normální lidi projít bránou, udělá si čuprovou dovošku - on, Ronnon, holky a chlast. A tak už si to mašíruje za Ronnonem.

,,Čau kámo, víš že se musíme na dva týdny zbalit a vypadnout? Máš už ňáký plány? Nemáš? Super! Pojedeme někam spolu! Né fakt, bude prča, kámo!" 

Ronnon zrovna seděl v jídelně a jedl sendvič, když na něj John tohle všechno vychrlil, jen svraštil obočí, chvíli přemýšlel a pak se ještě s plnou pusou sendviče zeptal: ,,Co jako budeme dělat?" John si sedl na proti němu, naklonil se a začal mu líčit svůj plán: ,,Poletíme z Colorado Springs do Californie, tam sou totiž nejlepší holky a nejlepší drinky, budeme se celej den válet na pláži, případně surfovat a protože sme tak krásný, holky se na nás budou lepit a až se na nás nalepí, vezmeme je večer do baru a tam se všichni zlijem až o sobě nebudeme vědět, sice to dopadne tak že budeme stávat spíš na oběd než na snídani, ale koho to žere?" Ronnon na něj chvíli jen tak zamyšleně hleděl a pak se zeptal: ,,Co je to ´surfovat´?"

,,Neřeš."

,,Mě to zajímá."

,,To je irelevantní."

,,Co je ´irelevantní´?"

,,Neřeš."Okamžitě jak Rodney vešel do jídelny, aby zajedl ten šok, už u něj byla Jennifer a pištěla: ,,Rodney! Rodney!" 

..Jo já vim jak se jmenuju."

,,Máme dva týdny společné dovolené!"

,,Tak to už vim taky. Ňáký novinky?"

,,Už jsem vymyslela, co budeme dělat!"

..Mno povídej..."

Pojedeme za mym tátou do Minnesoty!"

...

Rodney pro dnešek neměl slov.Elizabeth se po výstupu s Rodneym chtěla vrátit do své kanceláře, když tam ale přišla, někdo už seděl na její židličce. 

Teyla. Naše kamarádka Teyla. Máme jí co závidět. Počkat. Vlastně ne, nemáme ale to už je zas jiná story.

Prostě Teyla! Super, bezva, cool! Někdo kdo určitě neví co s časem. Teyla je fajn. Je tak hodná že vždycky bude poslouchat vaše keci a vždycky vám řekne jak jste krásná a chytrá a že všichni ostatní jsou zmetci a když si nevezme tričko z výstřihem, ani vám nijak nesnižuje sebevědomí. Prostě bezva ufonská kamarádka pro nafoukanou skrz naskrz americkou koketabilní rádoby dámičku a hlavně někdo, kdo vám pomůže zabít čas.

,,Teylo! Co tady děláš?" Ne že by nevěděla co chce, byla to více méně zdvořilostní otázka.

,,Musíme mít dovolenou?"

,,No jo, už to tak bude. Ty nevíš co dělat? Nechceš jet někam se mnou? Vždyť si nikdy nebyla pořádně na zemi! Teda! To je velká chyba. Ani nevíš o co přicházíš! Teylo, Teylo... To musíme napravit! No máš štěstí že mě máš. Víš co? Vezmeš Torrona a odjedeme spolu někam... Někam. Pojedeme do New Yorku. Tak mě napadá, že nikde jinde se ani pořádně čas trávit nedá! Zavolám někomu, aby nám zařídil hotel na Manhattenu. Je fajn být holka a mít kamarády když potřebuješ hotel. Pojedeš se mnou? Mno ty jsi poklad! Pojď, dáme si spolu oběd. Jsi vážně bezva kamarádka, Teylo."

***

A tak se ptám, nechce se slečně Belle vymyslet pokračování?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Vitamin Kate Vitamin | 22. července 2010 v 20:58 | Reagovat

,,A jakej píčus tohle  vymyslel?" ,,Vláda spojených států."
Kde to bylo??? JInak super  a ta část s Ronnonem mě zabila :D:D

2 Melody Melody | Web | 23. července 2010 v 2:33 | Reagovat

[1]: nechceš vymyslet, co dělali ronnon s johnem? aaw... je nám všem jasné, jakou krásnou dívku by tam ronnon potkalXDXD

3 Oh, my GOTH! Oh, my GOTH! | 23. července 2010 v 20:48 | Reagovat

Ano, ANO!!! Bella ráda, Bella vymyslí! Jen jí to možná bude dlouho trvat, má ted trochu plnější program :D

4 Melody Melody | Web | 24. července 2010 v 1:00 | Reagovat

[3]: hele tak vymysli jenom co dělali rodney a jennifer (jennifer kellero 30, blond, sweet), akeshi ronnona a johna a já teylu s elizabethXDXD

5 Kate Vitamin Kate Vitamin | 25. července 2010 v 20:22 | Reagovat

Beru :D muhahaha!

6 Hopsinka Hopsinka | E-mail | 30. května 2011 v 17:35 | Reagovat

Hej tak toto je super :-D Kdybych viděla ten seriál, určitě bych to napsala tak nějak podobně. Sice trochu chyby a místama ty šílené souvětí, ale jinak jsem se opravdu pobavila. Ale abych jenom nechválila - pár liddí, co se to sem bojí napsat, to fakt nakrklo. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama